O nás

Firma MERY bola založená v roku 1990 v Radimove . Našou hlavnou náplňou  bola výroba a predaj nábytku . Postupne sme pridávali i iné aktivity ako  predaj stolárskych potrieb , prenájom a predaj nehnuteľností , rekonštrukcie nehnuteľností , správa nehnuteľností .

Od roku 2000 prevádzkujeme viaceré areály , ktoré prenajímame . V súčasnej dobe zabezpečujeme i servis v oblasti nehnuteľností v  rámci sprostredkovania predaja v skalickom regióne . Za existencie firmy sme v Skalici a Holíči postavili a zrekonštruovali viacero objektov . V súčasnej dobe máme rozpracované nové projekty .

Od vzniku spoločnosti poskytujeme našim klientom kvalitné služby založené najmä na osobnom prístupe k zákazníkom a na nenahraditeľných skúsenostiach z odboru. Úspešne hľadáme individuálne riešenia pri zložitejších alebo menej obvyklých obchodných prípadoch. Rovnaký dôraz pritom kladieme na efektívnu propagáciu . Podarilo sa nám vybudovať kompaktný tím. Tvoria ho jednak ľudia mladí a energickí, tak i ľudia, ktorí za svoj život získali množstvo skúseností. Spoločnosť si za výsledky svojej práce zaslúžene získava dôveru a priazeň klientov. Ak chcete byť v obchode s nehnuteľnosťami úspešní, neváhajte a kontaktujte nás. Uspokojíme všetky Vaše požiadavky a poskytneme riešenia so zárukami.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Areál Kufris Kátovská 25 , Holíč , sídlo firmy